PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=345833}

Życie przed oczami

The Life Before Her Eyes
6,6 7 836
ocen
6,6 10 1 7836
Życie przed oczami
powrót do forum filmu Życie przed oczami

Niestety ale Nie..

użytkownik usunięty

W zasadzie przez caly czas czekałam aż się rozkręci.. wiadomo,że to nie jest film akcji,ale
jednak obejrzałam go do końca tylko dlatego,ze nigdy niczego nie zostawiam jak juz
zaczynam coś robic. dla mnie nuda..

ocenił(a) film na 9

To nie kino akcji, ani nawet thriller jak podano w opisie. To film psychologiczny, dramat który ma zmuszać do przemyśleń. ;)

ocenił(a) film na 9

A mi film się podobał... Opowiadał o naprawdę trudnym wyborze...

ocenił(a) film na 7

nudnych ludzi wszystko nudzi, tylko po co się tym dzielić?

ocenił(a) film na 7
Pani_Blue

w pełni zgadzam się z Tobą, nic dodać nic ująć :)

użytkownik usunięty
Pani_Blue

Pani_Blue Każdy ma prawo do dodania komentarza :) ja opisałam film, nie Ciebie, więc Ty też nie musisz obrażać mnie skoro się nie znamy :) każdemu się podoba co innego, jak dla mnie ten film, to strata czasu, mozna go poświecić na wiele innych ciekawszych filmów :)

ocenił(a) film na 7

tia... zwłaszcza Pamiętnik to wg ciebie arcydzieło...

użytkownik usunięty
Pani_Blue

No tak, bardzo mi się podobał ten film. Nie rozumiem komentarza ?

Ja mam podobne odczucia co do tego filmu, czekałam i czekałam i czekałam aż coś się wydarzy, a finał był marny. Nastawiłam się na coś dobrego, a się zawiodłam.

Czytając powyższe wpisy- szkoda że ktoś ma tyle odwagi! żeby w zasadzie nabijać się z czyjejś opinii, a nie podaje żadnego argumentu dlaczego się z nią nie zgadza... Tolerancja i dyskusja na wysokim poziomie, nie ma co....

umberella

ja zupelnie odmienne...film daje do myslenia...sam nieraz myslę co by bylo gdybym wybrał inaczej w jednej czy drugiej sytuacji ktora decydowala o moim zyciu i ten film chyba był o tym miedzy innymi...ale zgadzam się ,ze mamy prawo do wlasnych opinii i nikt nie jest lepszy czy gorszy, nudny czy ciekawszy dlatego,ze mu sie cos podoba lub nie...póki co nikt z nas tego filmwebu nie zakladał by nam teraz dyktowac jak mamy komentować...a konstruktywna krytyka czyiś opinii jest jak najbardziej na miejscu jednak wycieczkom osobowym mającym na celu obrazanie kogos mowie stanowcze nie:)

amsterdamn

Cieszę się, ze zgadzamy się w zakresie sposobu wyrażania opinii :))

Ja też lubię filmy w których pokazane są jakby ewentualne wydarzenia, ale w Życiu przed oczami taki sposób mnie nie przekonał, trochę się nudziłam :( Zabrakło takiego mocnego punktu w całej historii.

A jakie znasz jeszcze filmy, w których właśnie pokazane jest jak jedna decyzja czy wydarzenie mogą zmienić życie? Mi tak na szybko przychodzi na myśl "Przypadkowa dziewczyna", a Tobie?

umberella

hej na pewno oglądałem takie filmy ale ciężko mi je sobie przypomnieć w tym momencie...jak tylko mi sie cos przypomni dam znac:) a "Przypadkowej dziewczyny" nie ogladałem więc dziekuje za pozycje:)pozdrawiam

amsterdamn

proszę bardzo :)

ocenił(a) film na 10
umberella

Mogę polecić na pewno: 'Granice Miłości' z 2008r i 'Obietnice' z 2001r oraz 'Powrót do raju' z 1998r tutaj poniekąd to moze nie decyzja zmienia życie bo bohater nie staje przed jakims wielkim dylematem tylko przyjmuje 'prezent', no trzeba zobaczyć ;) i ostatni ale wg. mnie dobry 'Odwrócić przeznaczenie' z 2007r, raczej mało znany a szkoda.
Pozdrawiam :)

Starrlight

Dzięki :) Zerknę na to na pewno.

w tym filmie chodzi o akcje jaka moze sie zadzac w glowie widza, nie na ekranie. Moze to tez film dla troche starszych ludzi, ktorzy do przeszlosci maja niby daleko, a mimo to bywa, ze wazy ona na calym zyciu terazniejszym, nawet jesli poukladalo sie sobie zycie.

ocenił(a) film na 10
univer

To jest film psychologiczny tu przecież nie chodzi o akcje, boże jak w dramacie/ melodramacie może ktoś oczekiwać akcji. Mówię niektórzy ludzie nie powinni oglądac takich filmów skoro ich nużą, choc uważam że najzwyczajniej ich nie rozumieją, tyle ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones