PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4324}

Burza mózgów

Brainstorm
6,4 1 576
ocen
6,4 10 1 1576
Burza mózgów
powrót do forum filmu Burza mózgów

Psychologicznie

ocenił(a) film na 10

Czy odczuliście przy seansie fizyczny niepokój?

ocenił(a) film na 10
TangoAndWaltz

Bo ja w pewnym momencie poczułam, że oddycham nierówno. Niby nic, ale...
Spece od psychologii nazwaliby to chyba somatycznym przeciwprzeniesieniem. A po ludzku - jak się za bardzo wczujesz, sam się rozchorujesz.
Ku przestrodze, chociaż nie każdemu musi się przytrafić. Być może warto sobie zrobić króciutką przerwę w trakcie oglądania i sprawdzić, czy nie jesteśmy za bardzo napięci.

ocenił(a) film na 10
TangoAndWaltz

Dodam, że raczej nie należę do osób wyjących/piszczących/płaczących podczas oglądania filmu, a z wszelakich chorób staram się wychodzić tak szybko, jak się da.

TangoAndWaltz

mindfu ck pełną gębą xDD

ocenił(a) film na 10
mativandamme

Yeah. DoN't-f**** wiTh my miNd. Gwałcenie przez uszy, jak mawiał Witold Gombrowicz.

ocenił(a) film na 10
TangoAndWaltz

Dla gotowych na wszystko - wpiszcie sobie w wyszukiwarkę 'binaural beats therapy'.

ocenił(a) film na 7
TangoAndWaltz

To ja dla zainteresowanych polecam termin "dolina niesamowitości".

ocenił(a) film na 10
Sony_West

To od Japończyków? No tak, w sumie...

ocenił(a) film na 9
TangoAndWaltz

Zdecydowanie!
Frapujące widowisko science-fiction z do dziś ciekawymi kombinowanymi efektami specjalnymi i niemniej zastanawiającą refleksją na temat zatracania się w świecie wirtualnym.
Pomysłowy, kreatywny, dojrzały intelektualnie film z takimiż bohaterami (rewelacyjni Louise Fletcher i Cliff Robertson!).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones