PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555037}

Cristiada

For Greater Glory: The True Story of Cristiada
7,2 15 581
ocen
7,2 10 1 15581
Cristiada
powrót do forum filmu Cristiada

Aktorstwo na najniższym możliwym poziomie, niektóre sytuacje beznadziejne, np.: ksiądz widząc, jak ten cały Hose pozmiatał podłogę, mówi: "Dobrze sprzątasz Hose, byłbyś dobrym ministrantem" i w tym momencie pada pytanie: aby być dobrym ministrantem wystarczy dobrze sprzątać? Trochę to nielogiczne. Muzyka jest świetna. Cała historia też wydaje się być ciekawa i ogólnie sceny są dobrze nakręcone. Choć sam jestem niewierzący i trochę mnie śmieszy to całe oddanie sprawie, które doprowadziło tylko do rozlewu krwi po obu stronach, no ale to moja prywatna opinia. Nie jest to najgorszy film. Każdemu głęboko wierzącemu katolikowi powinien się spodobać. Dla mnie jest to film, który ogląda się tylko raz, maks 2, jeśli chce się go komuś pokazać.

MarcioHan

A co jeśli Ojcu Christopherowi chodziło o uczynność i obowiązkowość chłopaka? Na prawdę tak trudno wywnioskować najłatwiejsze rzeczy?

użytkownik usunięty
MarcioHan

Chłopak całkiem niedawno został beatyfikowany, wiec musieli mu zrobić legendę. Jak to mówią ora et labora - dzięki pracy chłopak nauczył się odpowiedzialności i uczciwości, a przy okazji zaprzyjaźnił z księdzem.
W sumie oni bardziej walczyli o wolność, bo nikt nie lubi jak się rząd miesza w jego sprawy. Własny rząd jest często większym zagrożeniem niż obcy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones